Piękne wybrzeże, piaszczyste plaże oraz komfortowo urządzone hotele, w których można spędzić wspaniałe wczasy – takimi warunkami kusi nas coraz częściej gorąca Tunezja. Biura podróży już dawno dostrzegły potencjał tego kraju, zatem i oferta wypoczynku na jego terenie staje się coraz szersza.

Tunezja to już nie tylko Susa i Tunis. Biura podróży coraz chętniej oferują nam wczasy w mniej znanych miejscowościach, na terenie których można się cieszyć ciszą, spokojem oraz bardzo dobrymi warunkami pobytu. Jedną z takich miejscowości jest dawna wioska rybacka Gammarth. Tu turystyka rozwija się doskonale, a osób spędzających wczasy na jej terenie przybywa z każdym rokiem. Biura podróży cenią tę miejscowość nie tylko ze względu na wspaniały klimat i piękne otoczenie, ale i ze względu na położenie tej osady w niewielkiej odległości od Tunisu. To wielkie udogodnienie dla tych turystów, dla których Tunezja to nie tylko kąpiele w morzu i zabawa na plaży, ale i zabytkowe miasta, pełne perełek arabskiej i francuskiej architektury.

Gammarth może się zatem okazać ciekawym miejscem na wczasy i dla tych, którzy nad morzem szukają relaksu, i dla tych, którzy chcą połączyć wypoczynek nad wodą ze zwiedzaniem najciekawszych ośrodków miejskich w tej części Afryki.